.

.

Појавување На Семејни Пижами Родител-дете Топол Божиќен Комплет Печатени Пижами За Домашно Носење Дводелен Татко Поставен Месец Момче Пижами На Дозвола

Појавување На Семејни Пижами Родител-дете Топол Божиќен Комплет Печатени Пижами За Домашно Носење Дводелен Татко Поставен Месец

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Користевме прекрасна ткаенина за да ги направиме пижамите за деца и возрасни екстра-меки и удобно топли. Овие лесни соодветни семејни пижами се совршени за Оние Удобни денови, кои сме сигурни дека би сакале!. Веруваме дека е веројатно дека ќе сакате да живеете во нив откако ќе ги облечете.10 "Половината : 75см/29. Изнесете ги за време на ноќта на семејната игра, добијте соодветни комплети како двојка за да го направите вашето време заедно дополнително слатко, или да одговарате како одред и да ја направите таа забава за спиење да ја запомните.91" Големина : XL Големина. : ХХХ-Голема Биста : 136см/53.Карактеристики на производот : ИЗГЛЕДАЈТЕ ОДЛИЧНО на ПРВ ПОГЛЕД : Овие соодветни Божиќни Пижами за семејството го прават пријатното лежење заедничко искуство. : ХХ-Голема Биста : 130см/51.18" Врвови Должина : 78см/30.53" Должина На Панталони : 107см/42. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.46 "Панталони Должина : 112cm/44. : Голема Биста : 118см/46.

Главните карактеристики

Избор на клиент