.

.

Среќен Зајаче Лили Чоколадо Бонбони Мувла Со Ексклузивни Cybrayd Авторски Права Калапи Инструкции, на 6

Среќен Зајаче Лили Чоколадо Бонбони Мувла Со Ексклузивни Cybrayd Авторски Права Калапи Инструкции, на 6

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Ова се првоквалитетни, цврсти пластични калапи направени од еден од водечките производители на калапи за бонбони и сапуници во Соединетите држави. Тие се издржливи и еднократно. Изработени од јасна, еколошка петг пластика. Не за употреба со тврди бонбони. Не може да се мие во машина за миење садови. Фда одобрена за употреба со подготовка на храна. Не е погоден за деца под 3 години. 5 шуплини; Димензии по празнина : 2-1/4 "х 2-1/4 "х 3/4"; капацитет На Шуплина во оз : 0,7. Вклучува Бесплатни Упатства За Обликување Чоколадо Заштитени Со Авторски Права. Пакетот вклучува 6 Калапи. Користи : Чоколадо, сапун, малтер.

Главните карактеристики

Избор на клиент