.

.

Умре markgrafschaft Méhren: топографски, статистички и историски geschildert [Кожа Врзани]

Умре markgrafschaft Méhren: топографски, статистички и историски geschildert [Кожа Врзани]

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1846 година. Умре markgrafschaft Méhren : топографски, статистички и историски geschildert 1846 [Кожа Врзани]. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сите количини може да не контактирате. Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена.

Главните карактеристики

Избор на клиент