.

.

Паметни Голтки Кафе Cofchoexpr Чоколадо Покриени Еспресо Грав Еден Сервира Чаши Компатибилен Со Сите Keurig К - Чаша Пивари-Брои

Паметни Голтки Кафе Cofchoexpr Чоколадо Покриени Еспресо Грав Еден Сервира Чаши Компатибилен Со Сите Keurig К - Чаша Пивари-Брои

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Зачекорете во блаженство Со Кофеин со Нашите Чоколадни Покриени Еспресо грав чаши со една порција, компатибилни со сите пивари Кеуриг к-чаши. Уживајте во потресот на стручно направено еспресо со вкус на декадентен еспресо грав покриен со чоколадо. Карактеристики Чаши Со Еден Сервис Покриени Со Еспресо Со Еспресо Компатибилни Со Сите Пивари Кеуриг К-чаши72 Спецификации За Броење Тежина : 4 фунти-СКУ : СМТС145 Кафе Со Вкус На Еспресо Грав, 72 Брои, Чаши Со Една Порција Компатибилни со сите Пивари Кеуриг к-чаши.

Главните карактеристики

Избор на клиент