.

.

Чаши за медицински и стоматолошки третирани со хартија Dart®, 3. мл, бела, 100 торба, картони картон

Чаши за медицински и стоматолошки третирани со хартија Dart®, 3. мл, бела, 100 торба, картони картон

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Снабдување со храна за храна DART® Медицински капацитет на хартија (волумен) : 3,5 мл; Матрл (а) : хартија; Боја (и) : Бела. Оваа хартија Медицински и стоматолошки третирани чаши, 3,5 мл, бела, 100/торба, 50 кеси/картон е одлична суфле, ставка за хартија. Валаниот восок ја задржува содржината безбедна . корисна за мерење на мали количини на лекови . За употреба при медицинско тестирање, болничка нега во просторијата, дистрибуција на лекови и служење амбулантски пациенти.

Главните карактеристики

Избор на клиент