.

.

Женски памук слаби панталони

Женски памук слаби панталони

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој удобен Данскин сега женски памук слаби пантолони е одлично за работа. Влагата за влага помага да се одржи суво. Исто така, се одликува со мазна еластична лента за половината и мека слаба долга пан. Данскин сега женски памук слаби пантолони : 90% памук, 10% спандекс. Данскин сега. Долга слаба пан. Еластична лента за половината w/ влечење. Влага за губење. Машинско миење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент