.

.

Сузика Патио Сет Со Перници Полиayан Греј

Сузика Патио Сет Со Перници Полиayан Греј

DEN 1367.84

Пристапност
Во достапна форма

8" (Л х ш х)потребно е склопување : да испорака содржи : 3 Х аголен тросед3 х среден тросед1 х масичка за кафе6 x перница за седиште9 x задна перница nbsp;Не може да Испрати До Порторико, девствени Острови, порторико, хуан општина, поштенска кутија, Објави (Апо / Фпо), хаваи, гуам, палау, сојузни држави на микронезија, Острови, алјаска.Боја : боја На Сива Перница : Антрацитематеријал : ЈПATАН, челик обложен со прав, стаклена перница/материјал за перница : Ткаенина (100% полиестер)Агол/Среден тросед : агол/среден тросед димензии (секој) : 27,6" х 27,6" х 23,8" (Л х ш х)длабочина На Седиштето : 24,8"висина на Седиштето од земја : 11,8"Димензии На Перницата На Седиштето На Аголниот Тросед : 24,8" х 24,8" х 2,4" (л х ш х)аголна троседот големина На Задната перница : 24,8"/20,9" Х 15,9" (л х ш)средна софа димензии на перницата за седиште : 27,6" х 24,8" х 2,4" (л х х т)средна софа големина на задната перница : 27.Модуларен дизајн : Понатаму, модуларниот дизајн овозможува и поставување на комплетот во кој било аранжман или нивно комбинирање со други модуларни сегменти за да ги задоволите вашите удобни перници и перници : густо обложените и отстранливи перници и перници обезбедуваат оптимална удобност за вашето седење на отворено.Чување : Ако е можно, чувајте на ладно и суво место во затворен простор. Цврста рамка : овој комплет за двор има цврста челична рамка за обложување во прав и хромирани стапала, што е многу издржливо.9" (Л Х Ш)МАСИЧКА ЗА кафе : димензии : 23. : Користете благ раствор за сапун.

Главните карактеристики

Избор на клиент