.

.

Кошула со фланел со долги ракави на Wrangler®, големини S-5XL

Кошула со фланел со долги ракави на Wrangler®, големини S-5XL

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Wrangler® маж со долги ракави со долги ракави, фланел кошула, големини S-5xl, зошто шетате по облаци кога ќе можете да се завиткате во едно. Кошулата со фланел со долги ракави со долги ракави од Wrangler има топлина на фланел без тежина. Направено со дизајн со отворено ткаење за дополнителна дишеност и удобност со допир на спандекс за да можете да флексирате со леснотија, ова е совршена кошула за правење задачи или само да уживате во саботата наутро кога температурите ќе станат малку поладни. Овој редовен фланел за вклопување ги има сите карактеристики што ги очекувавте од Wrangler, вклучувајќи џебови на градите со затворање на копчињата за да ги чувате најважните работи и слотот за моливи во левиот џеб на градите. Редовно вклопување. Затворање на предниот дел. Западен фронт јарем. Ocketsебови на градите со размавта, затворање на прицврстување и шиење „W“. 100% памук. Достапно во големини S-5 XL. Стил #112331217.

Главните карактеристики

Избор на клиент