.

.

Време и време женска манжетна манжетна кошула надолу

Време и време женска манжетна манжетна кошула надолу

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Светло и воздушно во мека мешавина од лиоцел и постелнина, оваа кошула надолу од време и TRU ве одведува без напор во текот на денот. Кратките ракави на Долман се завршени со ролни манжетни за ладен и обичен изглед што парови со вашите омилени шорцеви, тексас и каприс. Исклучиво на. Материјал : 53% постелнина/47% lyocell ,. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : предно копче надолу. Ракави : Долман кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лесна, текстурирана ткаенина; ракав со ролна; Капка јарем со Гусет во грб; Кошула полите. Време и време женска манжетна манжетна кошула надолу.

Главните карактеристики

Избор на клиент