.

.

Компатибилен Со Iphone Случај, Луксузни Електроплат Работ Браник Случај, Целосна Заштита На Камерата И Подигнати Засилени Агли Шокпроф Мека Tpu Случај Покритие-Бонбон?

Компатибилен Со Iphone Случај, Луксузни Електроплат Работ Браник Случај, Целосна Заштита На Камерата И Подигнати Засилени Агли

DEN 1119.20

Пристапност
Во достапна форма

Меките рабови на гумениот браник ТПУ и рабовите на камерата користејќи технологија за галванизација, а позлатата околу него го прави телефонот полн со луксуз, го прави вашиот iphone помодерен(Никогаш Не Бледне). Поддршка безжично полнење.€Специјално дизајнирана рамка за камера испакнати 2мм, посовршена заштита на вашиот мобилен телефон.1 Инчи - - - супер издржливиот отпорен на Удари и отпорен на гребење iphone случај што мора да го имате!Карактеристиките На Куќиштето На i Phone Refecture совршено Се Вклопуваат на i Phone 12 € tpu школка отпорна на гребење, флексибилен и издржлив материјал за меки копчиња.€Тенок и лесен, цврсто вклопување, без лизгање, подобар стисок. [Компатибилни модели] Дизајниран За iphone 12 заштитна обвивка, 6,1 инчи, совршено компатибилен со мобилен телефон 12. ●Прецизно сечење ● Прецизно сечење, копче за мек пристап, лесен пристап до портата за полнење, приклучок за слушалки, копчиња за јачина на звук и тивко копче, совршено се вклопуваат за вашиот i Phone 12. Не се применува на i Phone 12 Pro / i Phone 12 Pro Max.●Издржлив, Анти-Пожолтен, мек тпу материјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент