.

.

Црвен Кап® Машки Жан-Сече Панталони

Црвен Кап® Машки Жан-Сече Панталони

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Тие ќе се чувствуваат како вашиот омилен пар удобни фармерки, но ќе ве натераат да го погледнете делот додека сте на часовникот. Нивниот појас Ро Кап дава дополнителна флексибилност додека нивниот крој сличен на жан нуди подобрена удобност и стил. Овие панталони, исто така, имаат ткаенина од диагон со Нашата Технологија Touchtex ® за супериорни способности за ослободување на дамки и задржување на бојата. Појасот без ролна го подобри инженерството за да издржи индустриски стрес и триење на алиштата. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Двоен игла падна цвест столб. Синтетички џеб за мешавина и облоги на појасот. Индустриски перење пријателски.

Главните карактеристики

Избор на клиент