.

.

Nintendo 2.5 Ограничена артикулација бит GOOMBA

Nintendo 2.5 Ограничена артикулација бит GOOMBA

DEN 559.84

Пристапност
Во достапна форма

Соберете ги сите ваши омилени ликови во линијата Super Mario 2.5 ”со најмногу 3 точки на артикулација. Овие автентични бројки сигурно ќе ги задоволат децата и гејмерите со некои од најпознатите иконични фигури на Нинтендо. Соберете ги сите! Nintendo 2,5 "Ограничена артикулација 8 битна GOOMBA.

Главните карактеристики

Избор на клиент