.

.

Замена За Вакуумски Кеси Miele S453i Со Микро Филтри-Компатибилни Со Вакуумски Кеси Miele Тип Gn

Замена За Вакуумски Кеси Miele S453i Со Микро Филтри-Компатибилни Со Вакуумски Кеси Miele Тип Gn

DEN 655.84

Пристапност
Во достапна форма

16 Замена За Вакуумски Кеси Miele S453i со 16 Микро Филтри-Компатибилни Со Вакуумски Кеси Miele Тип Gn (8-Пакување, 2 Кеси По Пакување) ве Молиме запомнете : Ова е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Замена Миле С453и Вакуум Кеси Количина : 16 (8 Пакување-2 Кеси И Филтри По Пакување). Заменува Миле Тип Гн Вакуум Кеси. Не дозволувајте прашина и нечистотија да се акумулираат во внатрешноста на вакуумот, а потоа да ја раширите низ вашата куќа. Продолжете го животниот век на вашата правосмукалка плус подобрете ја ефикасноста и вшмукувањето на вашиот вакуум со инсталирање на нова торба со ист одличен квалитет како и брендот за име, но по прифатлива цена. Препорачуваме да ги заменувате вашите вакуумски кеси на секои 30 до 60 дена за најдобри перформанси . Правосмукалката со торба со висока ефикасност го чисти воздухот во вашата куќа. Идеален за оние кои страдаат од прашина или алергиски непријатности. Отстранува нечистотија, прашина и алергени додека вакуумирате за да го подобрите квалитетот на воздухот во вашиот дом. Направено за неутрализирање на мирисите на изворот, ослободува чист воздух без мирис во вашиот дом додека вакуумирате. Дишете полесно и чувствувајте се освежени со филтрирање на воздухот во вашето домаќинство што доведува до целокупно подобро здравје. Забелешка : ве Молиме проверете го вашиот вакуум за да бидете сигурни дека ги купувате точните делови. На Продажба За Ограничено време!.

Главните карактеристики

Избор на клиент