.

.

Бакуган Ултра, Хаос Кракелиос, Колекционерска Акциона Фигура И Трговска Картичка, Со Векови И Повеќе

Бакуган Ултра, Хаос Кракелиос, Колекционерска Акциона Фигура И Трговска Картичка, Со Векови И Повеќе

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Однесете ја вашата игра на следното ниво со Бакуган Ултра! Имате моќ да ги натерате овие жестоки суштества да извршат епска трансформација! Превртете ги преку металните Бакукори (вклучени) и ТИЕ ЌЕ СКОКНАТ ОТВОРЕНИ, менувајќи се од Бакубал во Бакуган! Стоејќи на висина од 3 инчи, Вашиот Бакуган има прекрасни детали што ги оживуваат. Подготвен за тепачка? Внесете Ја Борбената Арена со вашето мега-моќно суштество и користете ја картичката карактер и способност, оптимизирана за Вашиот Бакуган (вклучена), за да го победите противникот. Додадете до 100 Бакуган Ултра во вашата колекција и создадете армија од прекрасни воини – потоа одете во уште повеќе битки со вашите пријатели! Се тркалаат во акција Со Бакуган Ултра! 3-2-1, БАКУГАН ТЕПАЧКА! ТРАНСФОРМАЦИЈА : Ослободете ја моќта На Бакуган Ултра и нејзиниот неверојатен СКОК ОТВОРЕН баку-Акција трансформација. Соберете Бакукори и откријте ја нивната скриена моќ. Како се тркалаш?. Битка : Соочете се со вашите пријатели во Светот на Битката Планета! Само еден може да ја напушти победничката. Време Е За Бакуганска Тепачка!. СОБЕРИ : со 100 + моќни ликови за собирање Во сезона 1, колку Бакуган ќе додадете во вашата колекција?. Бакуган тепачка е за деца на возраст од 6 и повеќе години. Се тркалаат во баку-акција со свој Бакуган колекционерска фигура!. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент