.

.

Нога Авенија Женски Непроѕирни Чорапи Високи Бутови Со Ремени За Подвезици, Една Големина, Црна

Нога Авенија Женски Непроѕирни Чорапи Високи Бутови Со Ремени За Подвезици, Една Големина, Црна

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Непроѕирни издигнувања на бутовите со прикачена жартиера за клипови. Една големина одговара на повеќето 90-160 фунти. Рачно миење топло. Само не-хлор белило кога е потребно. Капете суво, не пеглајте. 100% Најлони Увезени Повлечете ги Чорапите за затворање и Миење чорапи високи високи Чорапи Една Големина одговара на повеќето карактеристики клип жартиера издржлив и долготраен.

Главните карактеристики

Избор на клиент