.

.

Бебе Мека Кадифен Играчка Кревет Креветчето Шетач Виси Прстен Ѕвонче Штракаат Рана Едукативна Музика Бо Нова

Бебе Мека Кадифен Играчка Кревет Креветчето Шетач Виси Прстен Ѕвонче Штракаат Рана Едукативна Музика Бо Нова

DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Со малку притискање, тие можат да испратат прекрасна и весела цртана музика, да го воодушеват бебето и да испраќаат музика по случаен избор. Методи на одржување : Ако појавата на нечистотија, се препорачува да се користи мала количина на дезинфекција на рацете за разредување на локалната четка за чистење на рацете, можете да добиете сонце под сонцето. Компјутерски извезени израз живописни, како одраз на високиот квалитет на изработка. По допирање и слушање, децата може да посветат поголемо внимание на различни звуци во секојдневниот живот.Спецификација : Ткаенина : Кратко Плишано Полнење : пп памучна применлива возраст : 0-2 години вкупна Должина : 33 см со музика, обука за батерии со копчиња : раце и мозоци, фаќање, визија, развој на интерес, интелектуален развој, сетила, емоции, слух, координација рака-око, комуникација родител-дете, индексирање, интерактивни играчкикористејќи Забелешка : 1. Децата ќе ги забавува овој интересен дизајн. Ткаенината е изработена од супер-тешки кристални супер-меки ткаенини, со добро чувство на рацете, без избледување и без влакненца, без флуоресцентно средство, бебето може да си игра со доверба. Малата рака на малото животно е дизајнирана да го прифати држењето на телото, така што бебето не може да го спушти на играчката за приврзок за заби и да ја држи секој ден. моделирањето со вистинска боја и слатки животни може да го инспирира визуелниот развој на бебето и да ја негува перцепцијата на бојата на бебето. лутењето на мала морска ѕвезда гута на дното може да го олесни непријатното чувство на периодот на никнување на забите на бебето и да му овозможи на бебето да ги меле непцата 9. Прекрасни играчки за животни погодни за мали деца надвор или внатре,за патување доенчиња, бебешки автомобил на отворено. Дизајнот на цртаната слика користи симпатична Верзија П цртан филм панда, зајак и мала гризли мечка, од кои сите се мали и слатки3. Еластичност и еластичност за влечење на забите10. Бидејќи играчката го содржи движењето, не користете стерилизација на вода или микробранова печка2.

Главните карактеристики

Избор на клиент