.

.

3 Мелење Тркала Размавта Дискови Агол Мелница Брусење Диск Дрво Абразивни Алатка

3 Мелење Тркала Размавта Дискови Агол Мелница Брусење Диск Дрво Абразивни Алатка

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : * сосема нов со висок квалитет.*Тркалата за брусење на дискот со размавта, главно користени за мелење метал.*Ефикасна и мала потрошувачка, тешко носење,долг работен век.*Идеален за Дом, Работилница, Хобисти, Трговци, Градители и ЕНТУЗИЈАСТИ за САМОСТОЈНИ АКТИВНОСТИ итн.*Применливо за општ метал, јаглероден челик, легиран челик, нерѓосувачки челик, леано железо, обоени метали и друго мелење на заварување.*Супер сила на сечење, одлична за брзо сечење.*Практични и издржливи.Спецификација : *Материјал : Циркониум Корунд*Боја : Сина (како што покажуваат сликите) * Дијаметар : 75мм / 3инч (Приближно)*Дијаметар На Дупка : 10мм (Приближно)*Ронки : 40#, 60#, 80#, 120#*Количина : 10 парчиња содржина на пакетот : 10*Дискот За Размавта : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. 10 парчиња 3" Мелење Тркала Размавта Дискови Агол Мелница Брусење Диск Дрво Абразивни Алатка.

Главните карактеристики

Избор на клиент