.

.

Трговска марка ликовна уметност пролет loveубов платно уметност од Елизабет Калдвел, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност пролет loveубов платно уметност од Елизабет Калдвел, бел мат, дрвена рамка

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „пролетна loveубов“ платно уметност од Елизабет Калдвел, Бела мат, Вуд рамка : Уметник : Елизабет Калдвел. Тема : Инспиративни цитати. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент