.

.

Облека За Мали Девојчиња Со Кратки Ракави Лак Ребрести Врвови И Шорцеви Облека За Торби За Половината

Облека За Мали Девојчиња Со Кратки Ракави Лак Ребрести Врвови И Шорцеви Облека За Торби За Половината

DEN 158.08

Пристапност
Во достапна форма

Девојки мода летна облека во собата, која е мека, кожата-пријателски, светлина и дише, со што удобно носење искуство за деца.Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 48см/18,90" Половината : 46см/18,11" Врвови Должина : 32см/12,60" Шорцеви Должина : 22см/8,66" Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 50см/19,69" Половината : 48см/18,90" Врвови Должина : 34см/13,39" должина на шорцеви : 23см/9.26" Врвови Должина : 40см/15.24" мали девојчиња со кратки ракави Лакови Ребрести врвови и шорцеви половината торба облека карактеристики : Летни тимови За Мали Девојчиња, комплет за девојчиња и шорцеви, ребрести врвови, соодветни цврсти шорцеви со прилагодлив појас. Купување Среќа : Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Купувањето, Ве Молиме Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Го Направиме Правилно. летни тимови.84" големина : 120 препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 57см/22. Обезбедете удобно искуство за секојдневно носење на децата.45" големина : 110 препорачана возраст : 2-3 Години биста : 54см/21.47" должина на врвовите : 38см/14.

Главните карактеристики

Избор на клиент