.

.

Грижа Мечки: Отклучете Го Магијата-Воздишка Ѕид Постер, 22.375 34

Грижа Мечки: Отклучете Го Магијата-Воздишка Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

Овие Трендови Меѓународна Нега Мечки : Отклучете Го Магијата-Воздишка Ѕид Постер, е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Висококвалитетното Уметничко Печатење е подготвено за рамка или може да се закачи на ѕидот со помош на држачи за постери, клипови, иглички за туркање или држачи за палецот. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Главните карактеристики

Избор на клиент