.

.

Дабл Меур Избрани Непцата, Фунти Околу Непцата Од Страна На Нил Слатки

Дабл Меур Избрани Непцата, Фунти Околу Непцата Од Страна На Нил Слатки

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Марка : Dubble Меур Карактеристики : Dubble Меур Избрани Gumballs Each Gumball Има 1" дијаметар3 Фунти Масовно Пакувани вкусови и светли избрани бои шарени додаток на бонбони вклучена и партиски торби спакувани За Нил Слатки Доо Детали : 1 - 3 фунта торба на шарени dubble меур избрани гуми За џвакање Комерцијално достапна гума за џвакање е измислена во 1850-тите, но, Ќе Бидат Потребни Уште 50 Години За Да Се Смисли Гумболот. Според легендата анонимен бакал во Њујорк бил несреќен што гума за џвакање, во рамна форма, не продавала. Тој наполни парче, го фрли преку продавницата и падна во буре шеќер. Кога бакалот го зеде, го забележа неговиот новостекнат блескав изглед. Гумбол е роден.Димензии на пакетот : 7,9 х 7,0 х 3,5 инчи Дабл Меур Избрани 24мм Гуми За Џвакање 1 Инч, 3 Фунти Приближно 165 Гуми ЗА Џвакање ПОКРАЈ Слатките На Нил.

Главните карактеристики

Избор на клиент