.

.

moobody Алуминиумска Легура Нуркање Фиока Рачка Подводни Камера Монтирање Опрема Држач За Фотографија Плоча Со Топка ЗА DSLR SLR Дигитален Фотоапарат

moobody Алуминиумска Легура Нуркање Фиока Рачка Подводни Камера Монтирање Опрема Држач За Фотографија Плоча Со Топка ЗА DSLR

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Рачката на фиоката за нуркање од алуминиумска легура има цврста конструкција, отпорност на триење и заштита од ' рѓа, со држач за топка, што ви овозможува да ја монтирате ВАШАТА SLR/DSLR/Дигитална камера и светло под вода во исто време, што ја прави вашата подводна фотографија попријатна и поудобна. Карактеристики : . МАТЕРИЈАЛ : главно конструкција од алуминиумска легура, со цврста, отпорна на триење и отпорна на ' рѓа, издржлива за подводна употреба. ИЗРАБОТКА : Усвојување на модерна технологија за обработка, со висок стандард на сечење метал, за благ раб и удобно држење. МОНТИРАЊЕ НА ТОПКАТА : Погодно за инсталирање камера и други додатоци како што се светлата за фотографирање за подобрување на подводното искуство. Лизгачка ШИНА : дизајн на Лизгачка шина на дното, со 2 завртки за лесно прилагодување, погодни за SLR/DSRL/дигитални камери во различна големина. РАЧКА : делот за држење е покриен со еластична пена, мек и удобен, помага да се држите цврсто во водата, да се грижите за вашите раце. Спецификации : . Материјал : Алуминиумска Легура. Боја : Црна. Големина на предметот : 20 * 11 * 3см / 7.8 * 4.3 * 1.2 во. Тежина на предметот : 250гр / 8,8 мл. Големина на пакетот : 20.5 * 11.5 * 3.5 цм / 8.1 * 4.5 * 1.4 во. Тежина на пакетот : 300гр / 10,6 мл. Пакет Листа : . 1 * МАТЕРИЈАЛ За Рачка ЗА Нуркање : главно конструкција од алуминиумска легура, со цврста, отпорна на триење и отпорна на ' рѓа, издржлива за подводна употреба. ИЗРАБОТКА : Усвојување на модерна технологија за обработка, со висок стандард на сечење метал, за благ раб и удобно држење. МОНТИРАЊЕ НА ТОПКАТА : Погодно за инсталирање камера и други додатоци како што се светлата за фотографирање за подобрување на подводното искуство. Лизгачка ШИНА : дизајн на Лизгачка шина на дното, со 2 завртки за лесно прилагодување, погодни за SLR/DSRL/дигитални камери во различна големина. РАЧКА : делот за држење е покриен со еластична пена, мек и удобен, помага да се држите цврсто во водата, да се грижите за вашите раце.

Главните карактеристики

Избор на клиент