.

.

Кадифени Вртливи Столици За Шипки, Модерни Тафтувани Тапацирани Столици со Грб И Потпирач За Нозе, Удобни Столчиња за Јадење Со Потпирачи за Раце И Златна Метална О

Кадифени Вртливи Столици За Шипки, Модерни Тафтувани Тапацирани Столици со Грб И Потпирач За Нозе, Удобни Столчиња за Јадење

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Дизајнот со шуплив грб не само што обезбедува циркулација на воздухот, туку и го прави овој стол да изгледа поуникатно.Користено е рачно мерење, може да има некоја разумна грешка. Едноставниот дизајн на седиштата е понапреден и елегантен.

Главните карактеристики

Избор на клиент