.

.

Панталони За Потење На Дното За Жени Со Џебови

Панталони За Потење На Дното За Жени Со Џебови

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис На производот Овие спортски панталони за жени се лесни, а вклопувањето е пошироко вклопување. Панталоните за ладно време се мека и пријателска за кожата ткаенина со широки широки панталони за нозе стилот иesетските панталони се совршени како секојдневен изглед.Панталони со врвки за жици женската колокација со врвови на култури/дуксери за култури може да направи вашиот струк да изгледа мал. Прилики, женски широки Спортски Панталони, панталони за јога/ панталони за пешачење/џогер панталони за џогирање/панталони за трчање/атлетски спортски панталони/Панталони За секојдневно носење панталони. Ј2к гроздобер панталони со висок струк и црни панталони за жени Мало истегнување, Женски Панталони За Џогирање Може многу добро да ја покажат кривата на вашите долги нозе. Совети за нега, ладна Вода/рачно/машинско перење. ЕЛАСТИЧНИТЕ Панталони ЗА Потење НА ПОЛОВИНАТА ЗА жени со џебови се омилени на сите времиња за удобност и вредност. женските женски широки Спортски Панталони можат да ви донесат совршено искуство со носење. Носејќи да одите на отворено за да правите аеробик, одете во теретана за да бидете во форма, одете на шопинг со пријателите и рок музички фестивали кои се доволно соодветни. Памучните Основни Црно-Бели Спортски Панталони се детално прилагодени за удобно да одговараат на вашето тело; Класичните кроеви и лабавите дизајни ја откриваат вашата најдобра страна; панталоните за суи за тинејџерски девојки се одлични основи на гардеробата за да одговараат на различни врвови, А Безвременските стилови На женски панталони за одмор ќе со вас со години. Материјал, Обичните Панталони се полиестер од памучна мешавина, Панталоните Со Висок Струк се Меки, топли, дишат, отпорни на абење и издржливи Удобни Панталони Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент