.

.

Цврстина На Држачот За прашка Затегнатост Метални Вртења Помошни Додатоци За Брзо Откачување Додатоци За Лов Основни Шипки За Завртки Стојат

Цврстина На Држачот За прашка Затегнатост Метални Вртења Помошни Додатоци За Брзо Откачување Додатоци За Лов Основни Шипки За

DEN 352.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Практична Инсталација : оваа ловечка прашка е лесна за прицврстување на ловечка алатка, погодна за инсталирање. Премиум Материјал : вртливата прашка од алуминиумска легура е изработена од силна и цврста алуминиумска легура, силна, цврста и не е лесно да се оштети. Погодност : вртливата ловечка прашка е погодна за употреба, мазна и фина, за намалување на абразијата. Заменет Дел : додатокот за прашка е добар избор за замена на истрошениот или оштетениот. Мала тежина : Погодност за прашка : вртливата ловечка прашка е погодна за употреба, мазна и фина, за намалување на абразијата. Заменет Дел : додатокот за прашка е добар избор за замена на истрошениот или оштетениот. Мала тежина : вртливата прашка е мала, лесна, погодна за носење или складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент