.

.

Иопко Комбинезони За Жени Ромпери За Жени V Вратот Лето Секојдневен Широк Краток Ракав Комбинезони Еластична Половината Летни Тимови Со Џебови За Жени Панталони З?

Иопко Комбинезони За Жени Ромпери За Жени V Вратот Лето Секојдневен Широк Краток Ракав Комбинезони Еластична Половината Летни

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : С биста : 90см/35.43 "Половината : 82см/32.28 " Ракав : 27см/10.63" Должина : 82см/32.28" . Големина : М Биста : 96см/37.80" Половината : 87см/34.25 "Ракав : 28см/11.02 " Должина : 83см/32.68". Големина : L Биста : 102cm/40.16 "Половината : 92cm/36.22 " Ракав : 29cm/11.42" Должина : 84cm/33.07" . Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Половината : 97cm/38.19" Ракав : 30cm/11.81 "Должина : 85cm/33.46". Големина : XXL Биста : 114cm/44.88 "Половината : 102cm/40.16" Ракав : 31cm/12.20 "Должина : 86cm/33.86". Големина : XXXL Биста : 120cm/47.24" Половината : 107cm/42.13" Ракав : 32cm/12.60" Должина : 87cm/34.25" Ромпери За Жени V Вратот Лето Лежерни Широки Комбинезони Со Кратки Ракави Еластични Половини Летни Облеки Со Џебовикарактеристики ● стилски дизајн СО ЦВРСТА БОЈА и Странични Џебови,широк комбинезон без ракави,секојдневен и моден, едноставен, но див, модерен За вашиот целокупен фустан.①Стилски и комбинезони За жени, комбинезони СО ЕДЕН КОМПЈУТЕР, костуми за широки панталони за нозе,комбинезони за жени елегантни,облека за одмор на плажа, секси клупски тимови за жени. Може да се носи сам или со палто или јакна.①Прилики

Главните карактеристики

Избор на клиент