.

.

Дете Деца Бебе Момчиња Девојчиња Ноќница Сатен Свила Бран Точка Печатење Облека За Спиење Пижами Постави Краток Ракав Блуза Врвот+Панталони

Дете Деца Бебе Момчиња Девојчиња Ноќница Сатен Свила Бран Точка Печатење Облека За Спиење Пижами Постави Краток Ракав Блуза

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Бебе Деца Девојки Момчиња Бран Точка Печатење Облека За Спиење Во Собата Краток Ракав Блуза Блузи+Ноќ Панталони Дете Деца Бебе Момчиња Девојчиња Ноќница Сатен Свила Бран Точка Печатење Пижами Постави Краток Ракав Блуза Врвот+панталони пакет вклучени : 1*Блузи+1*Панталони белешка : 1,1 инч=2, 54см2.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.3.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! 100 % сосема нов нов и висок квалитет. Нашите тимови се изработени од памук, меки и дише, безопасни за детската кожа. Обичен комплет панталони за блуза со блуза со кратки ракави, што ќе ги направи вашите деца да изгледаат кул и привлечно. Карактеристичниот и уникатен дизајн ги тера вашите Деца да добијат многу комплименти со овој комплет облека. Комплетот облека има 5 големини, погоден за бебе од 1 до 6 години носење во лето/пролет.

Главните карактеристики

Избор на клиент