.

.

Росариви САМОСТОЈНО Послужавник За Сервирање Бамбус Висечки Декори САМОСТОЈНО Креативно Уметничко Сликарство Висечки Приврзоци Креативен Коридор Сликарство Пр?

Росариви САМОСТОЈНО Послужавник За Сервирање Бамбус Висечки Декори САМОСТОЈНО Креативно Уметничко Сликарство Висечки Приврзоци

DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис Оваа ставка Е самостојна уметничка слика виси приврзоци, која е изработена од врвен бамбус материјал, многу издржлив и шик. Дизајн на ткаење од бамбус, многу ретро и креативен. Ве натера да се приближите до природата. Можете да насликате разни слики со својот посебен стил дизајн. Исто така прекрасен подарок за вашите пријатели, особено за овие луѓе кои сакаат самостојно сликање. Карактеристики-Боја : како што е прикажано. - Материјал : Бамбус. - Големина 42 : Околу 42х42х2см. - Големина 36 : Околу 36х36х2см. - Големина 30 : Околу 30х30х2см. - Големина 26 : Околу 26х26х1, 5см. - Големина 22 : Околу 22х22х1, 5см. - Изработен од врвен бамбус материјал, многу издржлив и шик. - Дизајн на ткаење од бамбус, многу ретро и креативен. - Ве натера да се приближите до природата. - Можете да насликате разни слики со својот посебен стил дизајн. - Исто така прекрасен подарок за вашите пријатели, особено за овие луѓе кои сакаат самостојно сликање.Вклучен пакет : 1 x DIY висечки украси Изработени од врвен бамбус материјал, многу издржлив и шик. Дизајн на ткаење од бамбус, многу ретро и креативен. Ве натера да се приближите до природата. Можете да насликате разни слики со својот посебен стил дизајн. Исто така прекрасен подарок за вашите пријатели, особено за овие луѓе кои сакаат самостојно сликање.

Главните карактеристики

Избор на клиент