.

.

Женски Летни Ретро Работни Панталони Со Џебови Преголеми Широки Комбинезони Долги Широки Целокупни Панталони Женски Сјај Ромпер Жан Комбинезон За Жени

Женски Летни Ретро Работни Панталони Со Џебови Преголеми Широки Комбинезони Долги Широки Целокупни Панталони Женски Сјај Ромпер

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Конвенционална. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Каузална. Што добивате : 1 Компјутер Женски Комбинезони Табела : . Големина : С Биста : 94-104см/37,01-40,94" Половината : 110см/43,31" : 116см/45,67" Должина : 140см/55,12"Големина : М Биста : 98-108см/38,58-42,52" Половината : 114см/44,88" : 120см/47,24" Должина : 141см/55.51"големина : л биста : 104-114см/40.94-44.88" половината : 120см/47.24" : 126см/49.61" должина : 142см/55.91"големина : xl биста : 110-120см/43.31-47.24" половината : 126см/49.61" : 132см/51.97" должина : 143см/56.30"Големина : ххл биста : 116-126см/45.67-49.61" половината : 132см/51.97" : 138см/54.33" должина : 144см/56.69"големина : хххл биста : 122-132см/48.03-51.97" половината : 138см/54.33" : 144см/56.69" должина : 145см/57.09" материјал : овие комбинезони се изработени од мека ткаенина, добро изработени. 95% Полиестер, 5% Спандекс, Мазен, Растеглив И Растеглив, Растеглив И Дише, Удобен За Носење. Без Собирање, Без Пилинг И . Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Плаќањето И Дозволете Разлика Од 0,5-1 Инчи Поради Рачно Мерење. (1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Карактеристики : Ромперите Со Два Странични Џебови, Еднобојни, Печатени, Трегери, Лабави И Половини, Лесни За Ставање И Соблекување, Погодни За Жени. Прилики : Овие За Жени Се За Секојдневни Секојдневни, Клупски Забави, Враќање На Училиште, Подароци За Годишнина, Свечени Прилики, Подароци За Роденден, Вечери, Канцеларија, Одмори На Плажа, Забави, Свадби, На Отворено И Друго.

Главните карактеристики

Избор на клиент