.

.

Оксбоу Тимоти Клуб Скривалиште За Мали Животни

Оксбоу Тимоти Клуб Скривалиште За Мали Животни

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Целосно природните додатоци за сено тимоти се рачно ткаени до совршенство. Скривалиштето Тимоти е идеална големина за помали миленичиња како што се хрчаци и гербили за криење, закопување и гнездење. Работи со сено или здрави задоволства за поттикнување на закопување или употреба како јасли за сено за поголеми миленичиња. Конструкцијата за јадење му нуди на вашето мало милениче високо влакно што му треба и копнее. Не содржи хемикалии, жица или конец за внесување на вашето мало милениче. Големина - 140 х 120 х 120 мм. Оксбоу Тимоти Клуб Мало Скривалиште За Животни.

Главните карактеристики

Избор на клиент