.

.

Филе Пијана Стои Песна Книга Држач На Страница Клип Мачка Во Облик На Музика Забелешка Клипови Лим

Филе Пијана Стои Песна Книга Држач На Страница Клип Мачка Во Облик На Музика Забелешка Клипови Лим

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен.* Специјално дизајниран како партнер на љубителите на музиката, држејќи ја музичката страница мирна или книгите отворени кога вежбаат пијано, виолина итн.*овие држачи за страници со музички клипови се лесни за употреба и носење, доволно цврсти за да се спротивстават на свиткување при употреба.*Овој клип за страница за челична музичка книга е лесен за разбирање, лизгање помеѓу листови хартија и цврсто држете го нивото на страницата, што нема да ја изгреба книгата или рацете на корисникот поради бруси.* Чувајте ги страниците во вашата книга или списание широко отворени за полесно читање и гледање .* Погоден за музичка книга со која било големина, листови за пијано, нацрт на говор, рецепт за готвење, списанија, весници и многу повеќе.Спецификации : Материјал : Челик : Сребро, Злато (како што е прикажано)Големина : 16, 5х9, 5х0, 01см/ 6, 5х3, 7х0, 03инчпакет листа : 1х Музички Лист Клип 5678.

Главните карактеристики

Избор на клиент