.

.

Јувул Растегливи Комбинезони За Жени, Женски Комбинезони Тексас Комбинезон Секојдневен Спортски Двоен Ремен За Рамо Искинати Тексас Комбинезони Панталони Темно ?

Јувул Растегливи Комбинезони За Жени, Женски Комбинезони Тексас Комбинезон Секојдневен Спортски Двоен Ремен За Рамо Искинати

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски Секојдневен Спортски Двоен Ремен За Рамо Искинати Тексас Комбинезони Панталоникарактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Совршен Натпревар со вас, итн. 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне. 4. Облечете ги овие панталони за да изгледате повеќе убавина. 5. Секој ден со него е супер среќен.Сезони : Сите сезони пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : тип на тексас : должина На Цврсти Ракави : Должина Без Ракави : нормално вклопување : Одговара на големината како да се мие : Миење Раце, ладно, закачување или сушење на линијата.Usukeuwaistlengthxxxx-Голем12164288cm/34.65"132cm/51.97"Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 88cm/34.65 "Должина : 132cm/51.97" Материјал : овој комбинезон е изработен од мека ткаенина,Добро изработен.Не проѕирна, Удобна ткаенина, без собирање или пилинг, нови и квалитетни, повеќе ромпер и комбинезони барај јувул!. Карактеристики : според вашата удобност,лабава и бесплатна област на половината за жени, лесна за ставање и исклучување. комбинезон без ракави за жени, широк ромпер за нозе, џебови од две страни, долг ромпер за жени.лабавиот и секојдневен стил ќе биде вашиот најдобар избор во лето!. Повод : Совршен Со сандали и влечки,долги обетки,светкав ѓердан за поспецијален изглед.Можете исто така да го спарите со капа за сонце ова лето за надворешна облека,одлично за Секојдневна Секојдневна,Клупска Забава,Враќање Дома,Подарок За Годишнина,Свечен,подарок За Роденден,Вечера,Канцеларија,Одмор на Плажа,Коктел,Свадба,На Отворено и друга специјална пригода. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да извршите плаќање. Нега на облека : се препорачува Миење Раце на ладно.Измијте одделно, Висат за да се исушат.

Главните карактеристики

Избор на клиент