.

.

Реномирани Чаши За Пијалоци Од Стиропор, Бела, Висока, Поголема Уста, Оз., 1, По Случај

Реномирани Чаши За Пијалоци Од Стиропор, Бела, Висока, Поголема Уста, Оз., 1, По Случај

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа Реномирана Висока Чаша Од Пена Од 12 Унци Ги Одржува Пијалоците На Нивната Соодветна Температура И Се Погодни И За Топли И За Ладни Апликации. Познати Чаши За Пијалоци Од Стиропор, Бела, Висока, Поголема Уста, 12 Мл. 1000 По Случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент