.

.

Улична Тетоважа Ракави За Раце Сонце Ув Заштита Капак На Раката Беспрекорно Отворено Кошарка Јавање Крема За Сончање Ракави За Раце За Мажи Жени

Улична Тетоважа Ракави За Раце Сонце Ув Заштита Капак На Раката Беспрекорно Отворено Кошарка Јавање Крема За Сончање Ракави

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристика : Мултифункционална Применлива Сцена : Обична Применлива Сезона : Четири Сезони Датум На Издавање : Лето 2021 Број На Модел : Сезона На Ракавици : Тип на летна шема : Име На Одделот За Печатење : Возрасен Пол : Женски Материјал : Полиестероригин : Копно Кина Тип : Затоплување На Раката : Анхуитипе1 : ракавица Без Прсти2 : рака Топол Тип3 : Мрежеста Ракавица Тип4 : Ракави5 : Женска Ракавица Тип6 : Машка Ракавица 7 : ув Заштита ракав ракави8 : Рака Потопла Ве Молиме Запомнете : Вклучено Е Само Едно Парче, А Не Пар, Ве Молиме Внимателно Проверете Пред Нарачката!!!Карактеристики : Унисекс и една големина најмногу одговара.Освен ако немате навистина огромни раце, тие треба удобно да се вклопат бидејќи се растегливи.Изгледа навистина лесно лизгање и исклучување.Растеглив материјал од ткаенина (92% најлон и 8% спандекс).Овие се лизгаат на тетоважи се лизгаат многу удобно и изгледаат прилично проклето реално.Вклучени се нашите најпопуларни дизајни како што се племенски, череп, змејови, тигри, фигури и сл.погоден е за Хип хоп, спортови на отворено,забави, бар, сценски настапи итн.Спецификации : Материјал : Најлон, Спандексиза : 38см*9см боја : како што е прикажано на сликата соодветна Пригода : КРЕМА ЗА Сончање Ув / Клуб За Забави За Ноќта На Вештерките / Риболов / Возење Мотоцикл / Велосипедизам / Возење Автомобил / На Отворено и така натаму пакетот вклучува : 1 х Привремен Ракав За Тетоважа : вклучено е само едно парче, а не пар, ве молиме проверете внимателно пред нарачката!!!Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете.

Главните карактеристики

Избор на клиент