.

.

Божиќна Декорација ЛЕД Лента Светла Украси За Новогодишна Елка САМОСТОЈНА Чипка Лак Светла Декорација Лакови Панделки А

Божиќна Декорација ЛЕД Лента Светла Украси За Новогодишна Елка САМОСТОЈНА Чипка Лак Светла Декорација Лакови Панделки А

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Божиќна декорација ЛЕД лента светла Украси За Новогодишна елка САМОСТОЈНА декорација на лакови со врвки со чипкавклучена содржина : погоден За божиќна декорација на надворешно осветлување, лесно создава топла И романтична атмосфера Издржлив И сигурен : овие лакови За божиќна декорација се изработени од висококвалитетни панделки, со мазна површина, двострани обрасци за печатење, издржливи и цврсти, не се лесни за кинење, добрите материјали ви обезбедуваат долгорочна Употреба Соодветна големина : посјајна од обичниот кадифе божиќни лакови, можете да ги закачите на елката и да станете ПРЕКРАСНИ ПРАЗНИЧНИ украси лесен за употреба : нежно притиснете го копчето за батерија на фенерот и ќе имате украсно светло со прозрачен лак. Овој лак е опремен со златна чипка, која лесно може да се врзе и отклучи. Можете да ги користите за да го облечете вашиот празничен подарок, да ја подобрите празничната атмосфера Применливи прилики : Овие Божиќни лакови се погодни за украсување Новогодишни елки, Божиќни венци, Божиќни подароци за Време На Божиќ или украсување други сцени, како што се свадби, училници, градини, барови итн.Спецификација : Материјал : Големина На лента : Вклучен Е Пакет од 100 см : 1х 100см Лента Светла Божиќна декорација ЛЕД лента Светла Украси За Новогодишна елка САМОСТОЈНА чипка лак светла за лак декорација. Вклучена содржина : погоден За божиќна декорација на надворешно осветлување, лесно создадете топол и ром. античка атмосфера Издржлив И сигурен : Овие лакови За божиќна декорација се направени од висококвалитетни панделки, со мазна површина, двострани обрасци за печатење, издржливи и цврсти, не се лесни за кинење, добри. материјалите ви обезбедуваат долгорочна употреба Соодветна големина : повеќе сјајна Од обичните Кадифени Божиќни лакови, јо.

Главните карактеристики

Избор на клиент