.

.

Спрингтц Женски Маица Блузи Чипка Чиста Боја Долг Ракав Круг Вратот Елегантни Блузи

Спрингтц Женски Маица Блузи Чипка Чиста Боја Долг Ракав Круг Вратот Елегантни Блузи

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : Кружен Врат. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Чипка. Шема : Цветни. Сезона : Пролет/Aut. Оддел : Жени. Тема : Елегантен. Стил : Основни. Тип : Маица Женска Маица И Блузи. Чипка. Кружен Врат. Чиста Боја. Долг Ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент