.

.

Жените Плус Големина Блузи Трендовски Дами Денот На Независноста Графички Краток Ракав Круг Вратот Пуловер Чипка Врвови Кошули Блуза

Жените Плус Големина Блузи Трендовски Дами Денот На Независноста Графички Краток Ракав Круг Вратот Пуловер Чипка Врвови Кошули

DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Денот На Независноста На Жените Печатење Краток Ракав Круг Вратот Пуловер Чипка Врвови Кошули Blouse Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Прилика : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, излегување и домашна облека за жени, девојки и тинејџери 5. Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Сезона : Пролет, Падобран : Женски Повод : Дневно, Моден Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Должина : 67см/26.38" Трендовски летни врвови за жени 2023 година. Направете со висококвалитетна и добро допир ткаенина. Достапни во различни бои, нашите секојдневни врвови за жени ќе одговараат на секој стил и гардероба. Нашите женски маици со врат на екипажот имаат стилски дизајн кој сигурно ќе ги сврти главите додека ве одржува ладни и удобни во тие жешки летни денови. Мек и удобен материјал совршен за секојдневна облека. Разновидни женски врвови погодни за секоја пригода. Различни бои и големини достапни за да одговараат на вашиот стил. Ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите.

Главните карактеристики

Избор на клиент