.

.

Маици Кошули За Жени Краток Ракав В-Вратот Туника Блуза Маици Цврст Печатење Бела Л

Маици Кошули За Жени Краток Ракав В-Вратот Туника Блуза Маици Цврст Печатење Бела Л

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 7.5 см/2.95" Должина : 68см/26.77" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 99см/38.98" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 8.5 см/3.35" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17" големина : л велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 104см/40.94" рамо : 40см/15.75" ракав : 9.5 см/3.74" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56" големина : xl велика британија : 14 Еу : 40 сад : 10 биста : 109см/42.91" рамо : 41см/16.14" РАКАВ : 10.5 см/4.13" должина : 71см/27.95" големина : Ххл велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 114см/44.88" РАМО : 42СМ/16.54" ракав : 11.5 см/4.53" должина : 72см/28.35" женски чипка темперамент кратки ракави маица КОШУЛА ЛАСТОВИЧКА В кошула за ВРАТОТ карактеристики : материјал : 65% полиестер, 35% памук. Меката ткаенина за истегнување дише и е удобна покрај кожата.Дизајн : Врв На Вратот Со собрани предни, закривени полите и лабаво вклопување. Го крие стомакот со проточен проток што е за секоја форма на телото.Прилика : избор за пролет/лето /umn. за секојдневни, секојдневни, училишни, работни, забави или која било друга пригода : Секојдневно Секојдневно/Дома/Работа/Плажа/Одмор/ / Давање Подароци/Задачи/Излегување, итн. Особено погоден за патување во тропски области. : Секојдневната летна Маица со симпатичен Врат И долг раб може да се комбинира со хеланки, слаби фармерки, шорцеви и лесно може да се спои со ѓердани, чанти и чевли. ЗМХЕГВ Маици Кошули За Жени Краток Ракав В-Вратот Туника Блуза Маици Солидна Печатење Бела Л. Женски Чипка Темперамент Краток Ракав Маица Кошула Проголта Опашка Против Вратот Кошула. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!. Совети : ве Молиме проверете ја сликата на производот за детали за големината и погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Обични Летни Маици, костум за фармерки, панталони, здолништа, шорцеви. Погоден за ноќ со состаноци, излегување, работа, секојдневен живот, одмор, забава, одмор итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент