.

.

Ичуани Женски Кошули Дозвола, Жени Повик Писмо Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи

Ичуани Женски Кошули Дозвола, Жени Повик Писмо Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Се разбира, ова исто така е идеален подарок за вашата девојка, сопруга ,ќерки, пријатели, соученици, семејство или жени што ги сакате.Оваа облека може лесно да се облекува нагоре и надолу, прави да изгледате потенок, нека се истакнете во толпата и забавата. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1pc Топ Ichuanyi Женски Кошули Дозвола, Жените Повик Писмо Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи. Лесно може да одговара на фармерки, секојдневни панталони, здолништа, високи потпетици или чизми во целата сезона за да создаде стилски и привлечен изглед . Совршен подарок : оваа симпатична и елегантна блуза е погодна за повеќето прилики. Дизајн : Преголема Големина/Маица/Блуза/Дуксери/Комплет За Костуми/Блузи/Маица За Активна Облека.  Специфичност на предметот сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака За Ракави : О Тип На Дезен : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последични карактеристики : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент