.

.

Женски Кошули Летни Ракави Вратот На Екипажот Цветни Печатени Лабави Обични Ленени Туника Маица Блуза Врвови Жени, Розова, XL

Женски Кошули Летни Ракави Вратот На Екипажот Цветни Печатени Лабави Обични Ленени Туника Маица Блуза Врвови Жени, Розова, XL

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 47cm/18.50" Должина : 69cm/27.17" Големина : M Биста : 104cm/40.94" Ракав : 48cm/18.90" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 108cm/42.52" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 71см/27.95" големина : xl биста : 112см/44.09" ракав : 50см/19.69" Должина : 72см/28.35" големина : xxl Биста : 116см/45.67" Ракав : 51см/20.08" Должина : 73см/28.74" оваа маица Има удобно вклопување и Ткаенина што ја отстранува влагата за Да ви Помогне Да бидете ладни и суви. Погоден за теретана, рано утринско трчање или само лежење на денот, лесно се комбинира со фармерки, шорцеви за изведба или џогери. Стил На Дизајн : Ве Молиме Имајте Предвид Дека Постојат Мали Разлики Во Бојата И Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни Жените Лето Врвот Кошула V Вратот Повик Маица Краток Ракав Врвот Лабава Елегантна Кошула Солидна Боја Врвот. Големина : Големината На Производот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Изработен е од удобни Материјали,доволно издржлив За Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека и Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена ,лесна За Носење,без Брчки.

Главните карактеристики

Избор на клиент