.

.

Летен Заштеди Дозвола Денот На Независноста Маица За Жени Плус Големина Летни Врвови Во Црвена Бела И Сина Боја Стилски Врвен Женски Летен Врат Секојдневен Печате?

Летен Заштеди Дозвола Денот На Независноста Маица За Жени Плус Големина Летни Врвови Во Црвена Бела И Сина Боја Стилски Врвен

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина Шема : . Големина : С Биста : 94см/37.01 "Ракав : 16см/6.30 " Должина : 63см/24.80". Големина : М Биста : 99см/38,98" Ракав : 16,5 см/6,50" Должина : 65см/25,59". Големина : L Биста : 104cm/40.94" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 67cm/26.38". Големина : XL Биста : 109cm/42.91 "Ракав : 17.5 cm/6.89 "Должина : 69cm/27.17". Големина : 2xl Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 18cm/7.09" Должина : 71cm/27.95". Големина : 3 XL Биста : 123cm/48.43" Ракав : 18.5 cm/7.28 "Должина : 73cm/28.74". Сезона : Лето/Aut/Пролет. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Јака : V-Вратот. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женска Блуза овој летен врв е модерен и едноставен, што го прави многу удобен за носење. Тоа е совршен подарок за семејството, пријателите и себеси. Машина за перење, измијте внатре во ладна вода,висат сува. Овој женски летен врв е изработен од пријателска и удобна ткаенина за кожа, која е мека, лесна, дише, еластична и удобна. Лесно Се Совпаѓа : женските врвови со кратки ракави се совршени за носење со фармерки, тексас шорцеви, панталони за нозе, здолништа. Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан, модни капи за сладок одмор во лето. Прилики : Класичниот дизајн го прави совршен за секоја пригода.Ова е разноврсен врв, кој може да се облече малку или да се носи лежерно. Нашите женски летни блузи со кратки ракави се совршени за секојдневна облека, работа, плажа, одмор, состанок, забава, канцеларија, училиште или престој дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент