.

.

Слатки Есенски Дуксери За Женски Моден Женски Принт О-Вратот Пуловер Блузи Со Долг Ракав Удобен Дуксер Со Блуза Црн ХХЛ

Слатки Есенски Дуксери За Женски Моден Женски Принт О-Вратот Пуловер Блузи Со Долг Ракав Удобен Дуксер Со Блуза Црн ХХЛ

DEN 244.64

Пристапност
Во достапна форма

♚Поврзани Производи : . Одговараат Заumn, И Пролет.ИВДЈ Симпатични Есенски Дуксери За Женски Моден Женски Принт О-Врат Пуловер Блузи Со Долг Ракав Удобен Дуксер За Блуза Моден Женски Принт О-Врат Пуловер Врвови Удобен Дуксер Со Блуза Со Долг Ракав Карактеристики : 1. дуксери за жени лабави графички дуксери за жени дуксери за жени есенски дуксери за жени дуксери за жени лабави трендовски дуксери за жени лабави дуксери со плус големина за жени 2022 дуксери за жени лабави фит графички есенски дуксери за жени 2022 есенски дуксери за жени 2022 трендовски слатки есенски дуксери за жени fall дуксери за жени плус големина есенски дуксери за жени графички есенски дуксери за жени 2022 тиква здраво есенски дуксери за жени.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. дуксери со качулка за жени лабави дуксери за жени лабави дуксери за дуксери со широко вклопување дуксери со патент за жени лабаво вклопување плус големина отворени предни дуксери за жени лабаво вклопување плус големина 4x дуксери за жени лабаво вклопување плус големина само моја големина дуксери за жени 2022 дуксери за жени 2022 обични дуксери за вратот на екипажот за жени 2022 обични вратот на екипажот слатки дуксери со пуловер за жени 2022 обичен врат на екипажот слатки врвови за пуловер дуксери за жени 2022 плус големина дуксери за жени лабави фит графички плус големина дуксери за жени лабава фит графичка со заштеда на кучиња на неа дуксери за жени лабави фит графички лесни дуксери за жени лабава фит графички светкаво.Карактеристики : Обични Врвови,Печатење,Секојдневен Дуксер,О-Врат,Модна Маичка,Долг Ракав,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза.Дуксерот го прави повеќе и привлечен за носење. Информации за производот : Сезона : Зима/Пролет/Aut Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Стил На О-Врат : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : Женска Блуза Од 1 ПАРЧЕ.

Главните карактеристики

Избор на клиент