.

.

Женски Сончоглед Печатење Маица Екипажот Вратот Долг Ракав Повик Лабава Блузи Маици Блуза

Женски Сончоглед Печатење Маица Екипажот Вратот Долг Ракав Повик Лабава Блузи Маици Блуза

DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Почитуван Клиент, Добредојдовте Во Нашата Продавница!. САКАЈТЕ ГИ СИТЕ, ПОСЛУЖЕТЕ ГИ СИТЕ!. Ве молиме внимателно погледнете го водичот за големина пред да го купите подолу опис. Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (37.4") -Ракав : (22.8") -Должина : (27.2"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (39.4") -Ракав : (23.2") -Должина : (27,6"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (41.3") -Ракав : (23.6") -Должина : (28"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (43.3") -Ракав : (24") -Должина : (28,3"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (45.3") -Ракав : (24.4") -Должина : (28,7"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (47.2") -Ракав : (24.8") -Должина : (29.1"). . Пакетот Вклучува : 1 х Женска Кошула. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Забелешки : . Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистински Објект Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2.54 см) материјалот На Жените Врвови Со Долги Ракави е многу мек и удобен наспроти вашата кожа. Дизајн : вратот На Екипажот, Лабава Широка, Долг ракав, Доаѓа во различни бои. Сончоглед Печатени Жени Маица,Лабава Одговара Жени Туника Блузи, Долги Ракави Екипажот Вратот Маица За Жени Дами. Овие кошули се совршени за носење и лесно се совпаѓаат со друга облека. Големина : Женските Врвови Со Долги Ракави Верни на големината. Ве молиме внимателно погледнете ја вашата големина при купување. Машина за перење. Повод : Секојдневна, Дневна, Забава, Улична Облека, Спорт, Плажа, Одмор, Одмор, Викенд, Патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент