.

.

* Автомобил Дома Нијанса Филм Црна Ролна 5% до 35% VLT Нијансирање Алатки Комплет

* Автомобил Дома Нијанса Филм Црна Ролна 5% до 35% VLT Нијансирање Алатки Комплет

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис : - сосема нов и висок квалитет.- Нашите Филмови Со Високи Перформанси се дизајнирани да го подобрат изгледот на вашиот автомобил давајќи му потемен и поостар изглед. Овие луксузни филмови нудат висока сончева рефлексија, импресивно отфрлање на сончевата енергија и ДО 99% УВ блок, што ги прави некои од најисплатливите достапни филмови.- Совршен за комерцијална, станбена и автомобилска употреба-Максимално отфрлање на топлина-Метализирано И отпорно на гребење-Отсекува 99% од ултравиолетовото зрачењешто е ВЛТ?ВЛТ се залага за " Видлив Пренос на Светлина". Намалете го процентот НА ВЛТ е потемен што го добива : 05% ВЛТ : Многу Темно, Лимузина Стил15-20% ВЛТ : Темно, фабрички стил на нијанса35% ВЛТ : Умерено Спецификација : Боја : Блекматеријал : Петсајз : 300х50цмпакетот вклучува : 1 х 5% ВЛТ/ 15% ВЛТ/ 25% ВЛТ/35% ВЛТ Филм За Нијанса (завиткан во цврста ХАРТИЕНА ЦЕВКА)1 х слободен стругалка бладенота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Главните карактеристики

Избор на клиент