.

.

Гербер бебе момче со качулка и сет на мијалници, 12-парчиња

Гербер бебе момче со качулка и сет на мијалници, 12-парчиња

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте го вашето малечко чисто и задоволно со нашите крпи со капи со качулка и пакет за бебиња. Секое парче е направено со супер мек тери, удобна и абсорбента ткаенина која е нежна на кожата на вашето мало. Овие крпи за момчиња и мијалници, крпи за девојчиња и мијалници, а унисекс бебешки крпи и мијалници имаат совршена големина за чистење и сушење на тела за бебиња и мали деца. Крпите со качулка го чуваат вашето малечко и топло и топло по бањата. Овој пакет е одличен за новороденчиња и прави прекрасен подарок за туш за бебиња. Измешајте ги и совпаѓајте ги со нашите координирани каросерии за брендот, со спиење ‘играчи, капачиња за бебиња, бебиња без гребење, и бебиња од бебиња и плескавици. Секое парче во овој сет е машина што може да се пее и може да се исуши за ваша погодност. Овој сет вклучува две крпи со качулка со бебе и десет бебиња за бебиња. Пакетот е во шема на портокалова боја со уметност со лисица. Имавме најважни работи независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Гербер бебе момче со качулка и сет на мијалници, 12-парчиња. Вклучува две крпи со капи и десет мијалници. Направено со мека, апсорбирана ткаенина Тери што е нежна на кожата на вашето малечко. Совршено за чистење и сушење по бањата . Крпите со качулка Чувајте го вашето малечко и топло по бањата. Сосема совршено за сушење тела за бебиња и мали деца (26 "x 30"). Крпи со капи се розови/виолетови со апликација/везови зајаче балерина уметност. Washcloths имаат цврста виолетова, цветна, розова со „loveубов“, виолетова/бела лента и розова со отпечатоци од балерина. Мазаните за миење се шират на рабовите за да се спречи расправии. Со големина на 9 "x 9", идеална големина за миење на тела за бебиња и мали деца . Машинско миење / сушење суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент