.

.

Брилијантност фино накит 10к жолто злато шупливо јаже ланец, 30 “

Брилијантност фино накит 10к жолто злато шупливо јаже ланец, 30 “

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Издржлив и разноврсен, овој ѓердан од ланец со јаже од 30 инчи е направен во 10к жолто злато. Има полирана завршница и затворање на канџи од јастог. Мери помеѓу 3,20мм - 3,40мм и е шупливо. Носете сами или со шарм со средна до голема големина. Совршено за давање подароци и додавање на едноставен допир на класичен стил на облека. Одлично за мажи и жени. Исто така достапни во други должини. Создадено во 10к жолто злато : 30 инчен шуплив ланец на јаже. Висока полска завршница : Безбедно затворање на канџи од јастог. Шуплива. Мерки помеѓу 3,20мм - 3,40мм. Златото е живописно и луксузно : Одржувајте оригинална состојба и боја со мешавина од благ сапун и вода или крпа за накит. Совршен за давање подароци. Минималистички стил. Класичен стил. Може да се носи со други додатоци за накит. Брилијантност фино накит. Одлично за мажи и жени. Достапно во други должини.

Главните карактеристики

Избор на клиент