.

.

Sulpell Industries розово глувче лик патент графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност, дизајн од Карл Хронек

Sulpell Industries розово глувче лик патент графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност, дизајн од Карл Хронек

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 големи : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : лик, цртан филм, играчка, детска, глушец, животно, девојче, дијаграм, патент. Дизајн од Карл Хронек.

Главните карактеристики

Избор на клиент