.

.

Алегра К Јуниор Елегантен Краток Ракав Чипка Трим Секојдневен Пеплум Блузи

Алегра К Јуниор Елегантен Краток Ракав Чипка Трим Секојдневен Пеплум Блузи

DEN 335.84

Пристапност
Во достапна форма

Капа кратки ракави функција еластична половината, додека чипка трим додадете прекрасна за овој врв.Дизајн со потсмеваат вратот и капа ракав, заврши со чипка трим.Мода и елегантен врв, лесни за усогласување панталони за шик изглед.Прилика : Погоден За Секојдневно, Шопинг, Викенд итн.Табелата со големина на телото покажува соодветна големина, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате.Мерење (во инчи)Меѓународна Големина-Обем На Градите-Половината - - Ширина На Рамената - - - - - Вкупни Должини35 -29 1/8-11 3/823 7/837 -31 1/8-11 3/424 1/4М-39 -33 1/8-12 1/424 5/8Л-42 1/836 1/4-13 25 XL-45 1/439 3/813 5/825 3/8 Елегантната Чипка Со Кратки Ракави На Алегра К Јуниор Обични Врвови од Пеплум. 100% Полиестер. Цврста Боја. Потсмеваат Вратот. Капа Ракав. Чипка Трим. Стегнат Половината. Страничен Патент. Редовно Вклопување. Пеплум Врвови. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои. Јака. Моделот носи XS (Висина : 5 '7", Градите : 31 2/8 инчи, Половината : 23 5/8 инчи, Колкот : 34 5/8 инчи, Должина На Рамото : 14 6/8 инчи, Тежина : 105 7/8 фунти).

Главните карактеристики

Избор на клиент