.

.

Ѓердани Приврзоци За Жени Флуоресцентен Ѓердан Мода Прозрачни Монистра Приврзок Ѓердан

Ѓердани Приврзоци За Жени Флуоресцентен Ѓердан Мода Прозрачни Монистра Приврзок Ѓердан

DEN 254.08

Пристапност
Во достапна форма

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Флуоресцентен Ѓердан Мода Прозрачни Монистра Приврзок Ѓердан Карактеристика : Накит Тип : Ѓердан Материјал : легура тежина : 10гр. продажбата на ѓердан е вистинската идеја за користење, едноставна и елегантна. Можете да бидете слободни да одговарате според вашите желби. Избегнувајте влажнење со вода или други течности, не носете додека вежбате, капете, спиете, што може да го продолжи работниот век. Забелешка : накитот треба да биде ограничена изложеност на вода, парфем и крем за тело. Овој специјален златен чокер може да се испрати до вашите пријатели роднини на фестивалот. Повод : совршен подарок за Денот на Вљубените, Свадба, Ангажман, Класа, Датира, Дома, Канцеларија и Секојдневниот Живот. Моден дизајн Симпатична и елегантна; Погоден За сите возрасти Одговара на вашата облека и одговара за секоја пригода Модерен И убав неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство, пријател и соработници Ве Прават шармантни И елегантни Добро За одење забава Или пакет За банкет Вклучуваат : 1x Ѓердан Погоден за Различни Тимови и Прилики. Обезбедување Квалитет, Безбедност И Безопасност. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-16 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Ве Молиме Погледнете Ги Деталните Упатства Пред Да Нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент