.

.

Од страна на компанијата за подигање на портланд, женското крзно со крзно од Челзи Челси

Од страна на компанијата за подигање на портланд, женското крзно со крзно од Челзи Челси

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој класичен изглед ќе ве задржи топол додека додавате совршена количина на став кон вашата облека. Карактеристики на потпетицата на платформата. Повлечете го Челзи. Фаукс трим на крзно. 2 "lug единствена потпетица. Лизгање. Затворена пети. Висока на глуждот. Повлечете го багажникот на Челси.

Главните карактеристики

Избор на клиент